Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Swix HF6X Blue, -5 °C/-10 °C, 40g Padidinti

SWIX parafinas HF6X Blue, 40g

50,00 €

Swix HF6X Blue, 40g -  itin aukštos kokybės parafinas prisotintas fluoro, skirta šviežiam, senam arba dirbtiniam sniegui. -5 °C/-10 °C

An undisputed favorite in cold conditions
Hard and durable, yet easy to apply
A favorite both in alpine and XC

Smulkiau

Prekę nusipirkti galite
S-Sportas Vilnius S-Sportas Kaunas S-Sportas Šiauliai

Turime parduotuvėje

Šiuo metu neturime

Teirautis +370 620 33800 arba siauliai@s-sportas.lt

Swix HF6X Blue, 40g -  itin aukštos kokybės parafinas prisotintas fluoro, skirta šviežiam, senam arba dirbtiniam sniegui. -5 °C/-10 °C

Daug fluoro turintis parafinas su priedais, kurie mažina šalto sniego sausą trintį. Tinka šviežiam, senam arba dirbtiniam sniegui. Parafinas kietas, todėl yra ilgiau išliekantis ant slidės ir geriau atstumiantis purvą. Gali būti naudojamas vienas arba kaip bazė CERA F (pvz.: FC08X) arba HVC šilto (pvz.: FC80L).

BW priedai sumažina purvino sniego trintį.

Oro sąlygos: -5 °C/-10 °C

Sniego sąlygos: senam arba dirbtiniam sniegui.

Naudojimas: Rekomenduojama lygintuvo temperatūra 145°C, greitis 8-10 sekundžių.  Parafinas gali būti atvėsintas kambario temperatūroje 10min ir dar kartą pašildytas, kad geriau laikytųsi. 

Susijusios prekės