Sutinku

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SWIX parafinas HF5BW BlackWolf

50,00 €

Swix HF5BWX Black Wolf - itin aukštos kokybės parafinas prisotintas fluoro, skirta itin purvinam ir sausam sniegui. -8 °C/-14°C, 40g

40g arba 180g 

Durable wax for cold condtions
Can be used alone or are as underlayer for top-coats
Great dirt resistant properties

Smulkiau

Prekę nusipirkti galite
S-Sportas Vilnius S-Sportas Kaunas S-Sportas Šiauliai

Turime parduotuvėje

Šiuo metu neturime

Teirautis +370 620 33800 arba siauliai@s-sportas.lt

Swix HF5BWX Black Wolf - itin aukštos kokybės parafinas prisotintas fluoro, skirta itin purvinam ir sausam sniegui. -8 °C/-14°C, 40g

Daug fluoro turintis parafinas su priedais, kurie mažina šalto sniego sausą trintį. Tinka naudoti esant purvinam sniegui. Parafinas kietas, todėl yra ilgiau išliekantis ant slidės ir geriau atstumiantis purvą. Gali būti naudojamas vienas arba kaip bazė CERA F (pvz.: FC08X) arba HVC šilto (pvz.: FC80L).

BW priedai sumažina purvino sniego trintį.

Oro sąlygos: nuo  -8 °C/-14°C, 40g
Sniego sąlygos: purvinam ir sausam sniegui.

Naudojimas: Rekomenduojama lygintuvo temperatūra 150°C, greitis 8-10 sekundžių.  Parafinas gali būti atvėsintas kambario temperatūroje 10min ir dar kartą pašildytas, kad geriau laikytųsi. 

Susijusios prekės